ویژگی محصولات رای آوند

 

سرعت بالا امکان انجام پروژه های کلان بدون صرف وقت و هزینه بالا را مهیا میسازد. این شرکت با در اختیار داشتن دستگاه های تمام اتوماتیک و ایجاد خط تولید محصول دمونتاژ به صورت سری سازی در فاز اول توانایی تولید حداقل 1000 یونیت را در یک شیفت روزانه دارد. امید است با عملیاتی شدن فاز دوم طرح امکان تولید حدودا سه برابر فاز اول را دارا باشد.                                           

 

    

این محصول بسیار ساده و سریع تنها به وسیله یک پیچ گوشتی و عدم نیاز به تخصص خاص تولید مونتاژ میگردد. در این سیستم کافی است تنها یک بار محصولات الیت را مونتاژ نمایید، تا متوجه راحتی و سهولت در مونتاژ آن شوید، تا جایی که برای افرادی که هیچگونه تخصصی در این زمینه ندارند به سادگی انجام پذیر می باشد یادآوری می شود که در هر کدام از پکها نیز نقشه و دستورالعمل مونتاژ هریک از یونیتها قرار گرفته است.

 

    

یکی از ویژگیهای بازر این سیستم امکان بارگیری، حمل و تخلیه بسیار آسان میباشد. که کلیه یونیتها بدین صورت از مبدا توسط عملیات دقیق و مکانیزه بارگیری شده و باتوجه به امکان حمل حجم قابل توجه بار (به طور مثال امکان حمل 100 یونیت معادل حدودا 8 آشپزخانه با یک بار نیسان وانت) و همچنین عدم آسیب دیدگی در هنگام تخلیه و انتقال به طبقات با توجه به سیستم آسان و قابل حمل به صورت دستی به شمار میرود.                          

 

حفظ، نگهداری و تحویل سالم محصول نیزبه اندازه کیفیت تولید از اهمیت بالایی برخوردار است. کلیه محصولات پس از تولید در کارتن های بسته بندی قرار میگیرند و جهت جلوگیری از برخورد قطعات در داخل کارتن ها، از یونولیت استفاده میشود. پس از چیدمان قطعات در داخل کارتن ها و بسته شدن درب آنها در داخل تونل رپینگ قرار میگیرد تا رول نایلون به طور همزمان و با حالت کششی و ضربه گیری بالا به دور آن پیچیده شود، تا محصول در سلامت و ایمنی کامل ارائه گردد.

   

همان گونه که تا کنون به آن اشاره شد این محصول دارای ویژگی هایی از جمله صرفه جویی در هزینه حمل، سرعت در تحویل یونیت، بسته بندی مناسب و همچنین ماشین آلات و مواد اولیه روز دنیا همگی موجب اعتماد به این محصول گردیده و از آن جهت که سیاست کلی شرکت دستیابی همه اقشار به محصولی ناب میباشد، سعی بر آن کرده ایم قیمت متعادلی برای این محصول انتخاب نماییم.